Tarasy

NOWOŚĆ ! Taras wentylowany z płyt betonowych tarasowych

Wykonujemy tarasy z płyt betonowych nad pomieszczeniami ogrzewanymi nieogrzewanymi oraz na dachu na podstawkach, żwirze, piasku oraz specjalistycznym kleju wysokoelastycznym. Taras z płyt betonowych lub kostki brukowej wykonuje się praktycznie w jeden dzień. Taras z tych materiałów jest tani w wykonaniu, praktyczny w eksploatacji, a ponadto wygląda urokliwie.

Taras z kamienia naturalnego .

Wykonujemy tarasy nad pomieszczeniami ogrzewanymi i nieogrzewanymi z płyt marmurowych oraz kamienia naturalnego układany tradycyjnie na specjalistycznym kleju wysokoelastycznym przeznaczonym do kamienia, marmuru. Wyłożony kamieniem taras ziemny świetnie komponuje się z otaczającymi go roślinami. Taras z kamieni wygląda bardzo naturalnie.

Taras z płytek ceramicznych – gresowych

Wykonujemy tarasy nad pomieszczeniami ogrzewanymi i nieogrzewanymi z płytek ceramicznych gresowych tradycyjnie układane na kleju wysokoelastycznym, kleju poliuretanowym oraz gotowych systemach. Najczęściej stosowanym przez nas podłożem pod wykładziny ceramiczne lub kamienne jest jastrych cementowy. Płytki ceramiczne stanowiące wierzchnią warstwę tarasów skutecznie chronią konstrukcję przed przenikaniem wody opadowej, ale spoiny między nimi nie zawsze skutecznie odcinają wilgoć od przenikania w podłoże. Dlatego w obszarach narażonych na wilgoć stosujemy odpowiednią hydroizolację.

Taras z posadzki żywicznej, epoksydowej, poliuretanowej

Wykonujemy tarasy nad pomieszczeniami ogrzewanymi nieogrzewanymi z posadzek poliuretanowych, epoksydowych. Jest to szybka wygodna hydroizolacja przeciwwodna chroniąca podłoże oraz służy jako końcowa warstwa wykończeniowa tarasu o dużym wyborze kolorów. Aplikacja powłokowa umożliwia uzyskanie trwałej i pewnej warstwy hydroizolacyjnej. Żywice tworzą powłoki nadające podłogom odporność na opady atmosferyczne. Dodatkowo mają one wysoką paroprzepuszczalność a dzięki specjalnym dodatkom – ogniotrwałość.

Taras z drewna lub PCV

Wykonujemy tarasy nad pomieszczeniami ogrzewanymi nieogrzewanymi z dowolnego drewna oraz PCV układany na podstawkach regulowanych lub legarach oraz na żwirze. Deski tarasowe dają nam wielkie możliwości projektowe. Stosujemy deski tarasowe wykonane z kompozytu mączki drzewnej i tworzyw sztucznych. Połączenie drewna i polimeru gwarantuje powstanie trwałego materiału, odpornego na wodę i warunki atmosferyczne, który ponadto wygląda jak drewno.

Scroll to top