Odśnieżanie dachów

Oferujemy usługi odśnieżania dachów i zbijania nawisów lodowych na terenie Krakowa i okolic. Przyjmujemy zlecenia z innych terenów Polski zapewniamy standardowy czas reakcji  do 24 godzin.

Odśnieżamy każdy rodzaj dachu: dachy płaskie oraz skośne o małej i dużej powierzchni zarówno na budynkach jednorodzinnych, użyteczności publicznej, halach magazynowych i halach marketów. Podpisując z nami umowę sezonową, macie państwo najlepsza cenę i najkrótszy czas realizacji usługi!

Nasi przeszkoleni pracownicy radzą sobie z każdym rodzajem dachu ponieważ większość z nich to dekarze, każdy rodzaj instalacji na dachach oraz pokrycia dachowego jest im znany.

Posiadamy uprawnienia, referencje oraz zapewniamy specjalistyczny sprzęt.

Odśnieżamy dachy:

  • Supermarkety wielkopowierzchniowe
  • Hale produkcyjne
  • Magazyny
  • Obiekty sportowe
  • Stacje benzynowe, restauracje.

DO KOGO NALEŻY OBOWIĄZEK ODŚNIEŻANIA DACHU?

Zarządcy i właściciele budynków – do nich należy zadbanie, aby nie dopuścić do przeciążenia konstrukcji budowy dachu. Jeśli zarządca nie zadba w pełni o odśnieżenie swojego budynku, a tym samym nie zapewni całkowitego bezpieczeństwa jego mieszkańcom, może liczyć na interwencję inspektora nadzoru budowlanego oraz na karę z powodu stwarzania zagrożenia. 

Scroll to top