O firmie

Ritapol Sp. z o.o. jest  prężnie rozwijającą się firmą świadczącą przede wszystkim usługę generalnego wykonawcy. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie oraz ponad 1000 wykonanych inwestycji należących w zdecydowanej większości do prestiżowych kontraktów budowlanych w zakresie dachówhydroizolacjielewacji oraz budownictwa.

Ritapol Sp. z o.o.  powstała w wyniku fuzji trzech firm rodzinnych (domro, eurodachy oraz buderos), działających na rynku Polskim już od 1990 roku, których początki były na terenie Małopolski, gdzie zdobywaliśmy wieloletnie doświadczenie. Szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług, w którym osiągnęliśmy wysoki poziom, wypracowując własne techniki. 

Realizujemy usługi budowlane na  obiektach:

Przemysłowych

(budynki produkcyjne, handlowe i usługowe).

Użyteczności publicznej

(hale sportowe, stadiony, szpitale, urzędy administracji publicznej).

Mieszkaniowych

(budynki mieszkalne jednorodzinne, szeregowe oraz wielorodzinne).

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców. W naszym zespole znajduje się kadra inżynierska z branży budowlanej.

Posiadamy rozwinięte zaplecze maszyn zapewniające wykonywanie większości prac na bazie własnego sprzętu oraz sprawdzonych materiałów.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, sprawną organizację, szybkie tempo prac w oparciu o najwyższe standardy. Każdy rodzaj prac został przez nas wykonany wielokrotnie na różnych obiektach m.in. kościołach, ambasadach, sklepach, magazynach, halach handlowych, przychodniach lekarskich oraz inwestycjach prywatnych. Nasze doświadczenia, a także ciągle podnoszone kwalifikacje poprzez certyfikowane szkolenia pozwalają nam zadowolić naszych Klientów, co przekłada się na podpisane umowy na stałą obsługę oraz listami referencyjnymi, które w każdej chwili możemy udostępnić na życzenie!

Scroll to top