Elewacje

Oferujemy kompleksowe usługi renowacji m.in. obiektów zabytkowych oraz elewacji, różnymi technologiami. Wiemy, że elewacja to wizytówka każdego budynku, dlatego jako generalny wykonawca oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy prace elewacyjne na obiektach zabytkowych, biurowych, handlowych, komercyjnych, osiedlach mieszkaniowych oraz domkach jednorodzinnych.

Odpowiednie ocieplenie jest jednym z najważniejszych elementów budowy domu i jego późniejszego użytkowania. Prawidłowe wykonanie prac i użycie właściwych materiałów zapewni oszczędność energii sięgającą nawet 40%. Nasza firma stosując płyty styropianowe gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie systemu ociepleniowego. Styropian znakomicie izoluje termicznie oraz jest tworzywem bardzo łatwym w obróbce, przez co znakomicie nadaje się do ocieplania ścian, stropów i fundamentów.

Drugim elementem zabezpieczającym budynek przed wpływem czynników atmosferycznych, ale także nadającym mu określony styl i jakość estetyczną jest elewacja. Elewacja chroni przed wilgocią, wiatrem, mrozem i słońcem oraz przyjmuje wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu i wodzie deszczowej. Ritapol zapewnia profesjonalne nałożenie tynków, a także odpowiedni dobór farb zewnętrznych aby zapewnić długotrwały ładny i świeży wygląd budynku.

 

Scroll to top